African Elephant
5.0/5

African Elephant

Spēlējiet tagad
Pragmatic Play
PAMATA LAPA » African Elephant

Pragmatic Play

African Elephant ir spēļu automāts no Pragmatic Play. Tas ir moderns piecu ruļļu, četru rindu video spēļu automāts. African Elephant aizvedīs jūs uz mežonīgo Āfrikas savannu. Spēļu automāts ir veltīts safari tēmai ar savannu, upi un Āfrikas savvaļas dzīvniekiem. Ruļļiem ir brūns koka rāmis ar augšējos stūros izgrebtām ziloņu galvām.

Galvenie spēles simboli ir Āfrikas dzīvnieki, piemēram, zilonis, degunradzis, zebra un gepards. Arī parastajiem simboliem ar burtiem A, K, Q, J ir afrikāņu raksti, lai tie atbilstu tēmai.

African Elephant spēļu automāts

Īpašie Āfrikas ziloņu spēļu automāta simboli ir Wild un Bonusa simboli. Wild simbols var iegūt īpašu formu, kas palīdz tam aizstāt gan augstas, gan zemas peļņas simbolus, izņemot bonusa simbolu.

Bonusa simbols var parādīties jebkurā vietā. Ar 3-5 no šiem simboliem tiek aktivizēta bezmaksas griezienu bonusa funkcija.

African Elephant bezmaksas griezienu bonusa funkcija

Spēļu automāta African Elephant RTP ir 96,04%. Izmantojot bezmaksas griezienu pirkšanas funkciju, RTP mainās līdz 96,07%.

Trīs Bonus simboli uz ruļļiem izraisa 10 bezmaksas griezienus, bet četri vai pieci Bonus simboli izraisa 15 vai 25 bezmaksas griezienus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *