Manic Potions
5.0/5

Manic Potions

Greentube
PAMATA LAPA » Manic Potions

Greentube

Ir pienācis laiks ienirt brīnišķīgajā mītu un burvju pasaulē un atklāt ruļļu noslēpumus Manic Potions tiešsaistes kazino! Šis aizraujošais 5 ruļļu spēļu automāts piedāvā bonusa funkciju ar modifikatoriem, kā arī Lock & Spin bonusu, kas ietver jauno Wincreasing mehānismu.

Manic Potions

Lock & Spin bonuss ar Wincreasing mehānismu tiek aktivizēts, kad parādās 4 vai vairāk izkliedēto simbolu. Šīs funkcijas laikā katra ruļļa pozīcija kļūst par atsevišķu rulli. Spēlētājiem tiek piešķirti 3 griezieni, kas tiek atjaunoti līdz 3 griezieniem ikreiz, kad parādās reizinātājs (tas tiek bloķēts).

Ja horizontālā līnijā blakus viens otram uzkrīt trīs vai vairāki vienādi reizinātāji, tie tiek apvienoti vienā pozīcijā, atbrīvojot vietu vairākiem reizinātājiem. Spēles beigās likme tiek reizināta ar kopējo reizinātāju un tiek izmaksāta. Kad ir aizpildīts viss spēles lauks, laimests tiek dubultots.

Turklāt šis spēļu automāts piedāvā 4 ruļļu modifikatorus, kas spēlētājiem sniedz vēl vairāk iespēju vinnēt! Pēc katras laimestu kombinācijas eliksīra pudele bez papildu maksas aktivizē atkārtotu griešanu ar modifikatoru.

Visi jaunie laimesti tiek izmaksāti, un, ja nākamajā atkārtotajā spēlē tiek iegūts tāds pats vai jauns laimests no eliksīra pudelītes, tiek piešķirts papildu atkārtots vinnests.

Šo procesu var atkārtot, līdz parādās kombinācija, kurā nav laimesta eliksīra pudelīte. Šajā brīdī eliksīra pudeles tiks atiestatītas.
Spēlē Manic Potions ir respin bonusa funkcija ar modifikatoriem un Lock & Spin bonuss ar vinnestu palielināšanas mehānismu.

Pēc katras laimestu kombinācijas eliksīra pudelē bez papildu maksas tiek aktivizēts atkārtots vinnests ar modifikatoru. Visi jaunie laimesti tiek izmaksāti, un, ja nākamajā atkārtotajā spēlē eliksīra pudelē ir tāds pats vai jauns laimests, spēlētājam tiek piešķirts papildu atkārtots vinnests.

Šo procesu var atkārtot, līdz parādās kombinācija, kurā nav laimesta eliksīra pudeles. Šādā brīdī eliksīra pudeles tiks atiestatītas.

Manic Potions spēles funkcijas:

  1. Lock & Spin – Wincreasing™ Bonus: tiek aktivizēts, kad parādās 4 vai vairāk Scatter simboli. Šis bonuss ļauj katrai ruļļa pozīcijai kļūt par atsevišķu rulli. Spēlētāji saņem 3 griezienus, kas tiek atjaunoti līdz 3 griezieniem ikreiz, kad parādās reizinātājs. Ja horizontālā līnijā sakrīt trīs vai vairāki vienādi reizinātāji, tie tiek apvienoti, atbrīvojot vietu jauniem reizinātājiem. Spēlētāja likmes beigās kopējais reizinātājs tiek reizināts ar kopējo reizinātāju, un laimests tiek izmaksāts. Kad visas pozīcijas uz ruļļa ir aizpildītas, laimests tiek dubultots.
  2. Modifikatori: ir pieejami četri ruļļu modifikatori, kas palielina laimesta izredzes. Pēc katras laimestu kombinācijas eliksīra pudelē bez papildu maksas tiek aktivizēts atkārtots grieziens ar modifikatoru. Džokeri, kas parādās pēc atkārtotas spēlēšanas, tiek izvērsti simbolu kaudzītē. Respirēšanas laikā ir pieejama arī papildu simbolu rinda, un vinnesti tiek izmaksāti no labās puses uz kreiso.

Manic Potions piedāvā aizraujošu spēļu pieredzi, kurā spēlētāji var iegremdēties mītu un maģijas pasaulē, atklājot ruļļu noslēpumus. Lock & Spin bonuss ar Wincreasing mehāniku un ruļļu modifikatoriem piešķir papildu azartu un vairāk iespēju laimēt. Izmēģiniet veiksmi spēlē Manic Potions un atklājiet maģijas un laimestu straumes!

🎰 SlotManic Potions
💣 IzstrādātājsGreentube
🔥 RTP94.51% 
🚀 Volatilitātevidēja
✅ Min./Maks. likme0.2/80
❤️ Rindas5-4

Kur spēlēt Manic Potions par naudu

Spēlēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *