Top 5 Spinomenal spēļu automāti

PAMATA LAPA » Spēļu automāti » Top 5 Spinomenal spēļu automāti
Spinomenal

Šajā pārskatā mēs esam izvēlējušies 5 spēļu automātus no pakalpojumu sniedzēja Spinomenal. Mēs esam veikuši rūpīgu spēlētāju vēlmju analīzi un aicinām Jūs iepazīties ar mūsu rezultātiem.

1. Book Of Demi Gods 2

Spēļu automāts Book of Demi Gods II ir veiksmīgs Spinomenal ražotāja Spinomenal spēļu sērijas turpinājums. Šajā sērijā ir vismaz seši spēļu automāti, un katram no tiem izstrādātājs ir pievienojis dažas unikālas funkcijas, padarot to atšķirīgu un tādējādi pēc iespējas interesantāku.

Spēļu automāta struktūra ir tieši tāda pati kā klasiskajai spēles versijai: pieci ruļļi, trīs horizontālas joslas un desmit fiksētas līnijas. Atdeves procents ir 95,9%, un paredzams, ka svārstīgums būs augsts Likmju diapazons ir no 0,10 $ līdz 100 $ par vienu griezienu, un maksimālais reizinātājs ir x5000 vienā raundā.

Book Of Demi Gods 2

Kur spēlēt Book Of Demi Gods 2

Welcome Bonus € 1500 + 150 bezmaksas griezieni
4 games
4.8

2. Fairytale Beauties

Fairytale Beauties ir Spinomenal izstrādāts burvīgs tiešsaistes spēļu automāts ar burvīgu pasaku tēmu. Spēles darbība norisinās uz skaista apburtā meža fona, un uz ruļļiem ir tādi burvīgi pasaku tēli kā Sniegbaltīte, Pelnrušķīte, Sarkanā Rūķenīte, Ariela un Miega skaistule. Grafika un animācijas ir satriecošas, un skaņas efekti un mūzika papildina spēles kaprīzo atmosfēru. RTP ir 96,29%.

Fairytale Beauties

Kur spēlēt Fairytale Beauties

Welcome Bonus € 1500 + 150 bezmaksas griezieni
4 games
4.8

3. Aztec Spell

Aztec Spell spēļu automāts no Spinomenal piedāvā piecus ruļļus, 50 vinnestu līnijas, bezmaksas griezienus ar pirkšanas iespēju, bonusa ratu, respin funkciju un noslēpumainu simbolu. Tās RTP ir 96,3%.

Bezmaksas griezienu simboli parādās tikai uz pirmā, trešā un piektā ruļļa. Trīs vai vairāki izkaisīti bezmaksas griezienu simboli aktivizē bezmaksas griezienu funkciju.

Aztec Spell

Kur spēlēt Aztec Spell

Welcome Bonus € 1500 + 150 bezmaksas griezieni
4 games
4.8

4. Book Of Tribes

Book Of Tribes ir spēļu automāts no Spinomenal Šī spēle tika izziņota jau augustā 2020. gadā.
Book Of Tribes piedāvā 95,9% ienesīgumu, vidēju svārstīgumu un maksimālo laimestu x5000. Ar diezgan sabalansētu matemātisko modeli un lielu svārstību iespēju spēle vienmēr ir aizraujoša. Kopumā tā nodrošina bagātīgu spēļu pieredzi.

Book Of Tribes

Kur spēlēt Book Of Tribes

Welcome Bonus € 1500 + 150 bezmaksas griezieni
4 games
4.8

5. Poseidon’s Rising

Poseidon’s Rising ir spēle, ko izstrādājusi slavenā studija Spinomenal. Tā tika izdota 04.01.2021., un uzreiz kļuva populāra spēlētāju vidū, pateicoties savam aizraujošajam dzinējam un fantastiskajam mākslas darbam.

Poseidon’s Rising RTP ir 96,1%.

Poseidon's Rising

Kur spēlēt Poseidon’s Rising

Welcome Bonus € 1500 + 150 bezmaksas griezieni
4 games
4.8